6 хитрощів краси!

6 хитрощів краси!
04/05/2017 MIRTABLOG

1. Аромат повинен бути стійким! Хочете, що б запах улюбленого парфуму супроводжував Вас весь день, нанесіть спочатку на тіло зволожуючий крем без запаху, а через хвилинку збризніть духами. Духи, з сухої шкіри випаровуються швидше, через наявність в них спирту, а зволожуючий крем як би «приклеює» аромат, що дозволяє йому пахнути довше.


2. Гарний блиск на губах і не злипається! Що б блиск не склеюються ваші чарівні губки, спочатку нанесіть невелику кількість його на середину верхньої і нижньої губи, а потім подушечкою середнього пальця, легкими рухами покрийте блиском губи. Ваші губки будуть виглядати природними і спокусливими.


3. Завивка для вій. Якщо ви щоранку користуєтеся щипчиками для завивки вій, напевно помічали, що до обіду вони, як правило, розпрямляються. Цього не станеться, якщо перед завивкою вій, Ви нагрієте щипчики струменем теплого повітря з фена.


4. Трохи засмагла шкіра. Хочете мати легкий ефект весняної засмаги? Для цього не варто покривати все обличчя автозагаром, щоб уникнути «осбличчя сажотруса». Скористайтеся спреєм, для цього нанесіть невелику кількість на спонж, після чого злегка доторкніться до скронь і виступаючих частин скул і підборіддя, тих місць, куди сонечко «цілує» перш за все.


5. Зберегти шкіру молодою. За допомогою пілінгу ми очищаємо її від відмерлих частинок, але не варто це робити вранці. Такі процедури очищення найкраще проводити ввечері, свіжа кожа не буде піддаватися шкідливому впливу сонячних променів, а зможе засвоїти всі корисні речовини нічного крему.


6. Приголомшливий об'єм волосся! Хочете надати своєму прямому волоссю об'єму, не потрібно вдаватися до бігудів або щипців. Нанесіть на все волосся мус для укладки, потім просто розділіть вологе волосся по всій вашій голові на шість пасм і зберіть їх в хвостики, після закрутіть в джгутики і скрутіть в пучки, закріпивши шпильками. Висушіть волосся феном, потім розпустіть волосся, укладіть легкі хвилі руками і збризніть лаком.

'