СОЛОДОЩІ АБО ГАМАНЕЦЬ!)

СОЛОДОЩІ АБО ГАМАНЕЦЬ!)
28/10/2021 MIRTABLOG

ХЕЛЛОВІН - свято, здавна знайоме нам з американських фільмів, стало невід’ємною частиною молодіжної культури сьогодення.

Тематичні вечірки, зухвалі костюми, прикрашання домівок різноманітними хеллоуїнськими атрибутами по типу кажанів, павуків, наліпок із зображенням відьом та, звісно ж, з головним аксесуаром – моторошним гарбузовим ліхтарем!


Розповімо трохи про нього. Цей саморобний світильник бере початок від легенди про скнару Джека, що обвів круг пальця самого Диявола, у покарання за що мусив неприкаяно бродити Землею, освітлюючи свій шлях єдиним шматочком тліючого вугілля, котрий носив у пустому гарбузі. Звідси й назва: «ліхтар Джека».


Якщо у західних культурах Джековий ліхтар відіграє символічну роль (він має допомагати неприкаяним душам знаходити шлях у чистилище), то в Україні це основний, незамінний і найобов’язковіший елемент святкового декорування.


Зробити такий ліхтар дуже просто – достатньо мати гарбуза, ножа, свічки та натхнення. Зараз не існує певних канонів, яким саме має бути вираз ліхтаря – страшним, веселим, здивованим, злим чи добрим.

Маємо для вас кілька шаблонів, що допоможуть створити власний світильник без зусиль - просто скопіюйте посилання та вставте у рядок пошуку)

https://static.depositphotos.com/storage/img_email/2020/Halloween_FreeTemplates_ua.zip

Веселого Хелловіну!

Фото: 
Karolina GrabowskaPexels
Toni CuencaPexels
Chokniti KhongchumPexels
Шаблони: 
https://blog.depositphotos.com/halloween-stencils.html