БАРБЕР-ТРЕНДИ 2021

БАРБЕР-ТРЕНДИ 2021
08/06/2021 MIRTABLOG

З початку 2020 року в моду активно увійшло носіння бороди. Безсумнівно, ця деталь додає будь-якому образу мужності і стилю. Однак мода залишається, а тренди змінюються.

Ми пропонуємо розглянути наймодніші способи стрижки бороди в 2021 році і як їх можна зробити за допомогою тримера Mirta SpeedPRO15 НТ-5221.

Еспаньйолка


Універсальна борода, яка підійде практично всім чоловікам. Дуже проста в стрижці і догляді. Являє собою поєднання рослинності над верхньою губою і в формі U на підборідді.

Спочатку знадобиться основна насадка і гребінь на 3-7 мм. Встановіть довжину стрижки 6-7 мм і акуратно підрівняйте щетину до рівномірної довжини. Далі візьміть насадку вузький тример і, не поспішаючи, сформуйте контур бороди таким чином, щоб щетина над верхньою губою плавно поєднувалася з рослинністю на підборідді. Також можна зістригти ділянки щетини під нижньою губою. Надалі їх необхідно обробити насадкою для гоління. Щоб підкреслити бороду, начисто поголіть шию, щоки і лінію підборіддя.

 

Чінстрап


Цей вид бороди може бути як з вусами, так і без - все залежить від уподобань. Вона являє собою смужку на підборідді, що плавно з'єднується з бакенбардами. Така борода відмінно підійде чоловікам з квадратною формою обличчя або з гострим підборіддям. Її стрижка вимагає концентрації і акуратності.

Спочатку необхідно підрівняти щетину до рівномірної довжини до 10 мм, в ідеалі - 7 мм. Ширина такої бороди повинна становити не менше 2 см, тому спочатку рекомендується залишати більш широку смужку, яку потім можна буде зробити вужчою. Акуратно, плавними рухами, сформуйте контур бороди вузьким тримером, попередньо поголивши щетину на щоках і на шиї. Підберіть необхідну ширину.

 

 

Голлівудська борода (Бретта)


Цей вид бороди недарма має таку назву, адже безліч голлівудських зірок віддають перевагу саме такому стилю. Така борода найкраще підійде власникам густої щетини, яка повинна бути розташована навколо губ і вздовж нижньої щелепи. Що примітно, щетина не повинна бути довгою. Для стрижки голлівудської бороди необхідний тример з гребенем на 7-9 мм, а також гребінь близько 5 мм. Спочатку необхідно акуратно підстригти щетину довгим гребенем, а далі плавно вкоротити волосся в міру наближення до губ - за допомогою короткого гребеня і та основного тримера без насадки.

 

Качиний хвіст


Цей вид бороди можна вважати модифікацією голлівудської. Довгий час займає позицію в списку модних трендів і підходить більшості чоловіків. Головною відмінністю є обов'язкове з'єднання її з бакенбардами і подовжена щетина вздовж лінії підборіддя, завдяки чому борода має форму «качиного хвоста». Підстригати її потрібно за тим же принципом, що і Бретту, проте додатково використовуйте гребінь довжиною 9-12 мм.

 

Якір

<a href='https://www.freepik.com/photos/fashion'>Fashion photo created by ArthurHidden - www.freepik.com</a>

На таку бороду зважиться не кожен чоловік. Однак вона точно підкреслить індивідуальність. Акуратні вуса з загорнутими кінчиками і смужка під нижньою губою, поєднана з легким обрамленням підборіддя зовні нагадує форму перевернутого якоря. Спочатку необхідно вирівняти щетину за допомогою гребеня на 4-6 мм. Далі, знявши гребінь, надайте щетині форму якоря. Можна використовувати вузьку насадку-тример для більш детальної стрижки. Ділянки обличчя, що не утворюють «якір», необхідно начисто поголити.


 

<a href='https://www.freepik.com/photos/people'>People photo created by senivpetro - www.freepik.com</a

Що ж, як бачите, вибір стильної бороди досить великий, що дає можливість кожному чоловікові слідувати трендам, експериментувати і створювати свій неповторний образ. А головне, все це можна зробити тримером Mirta SpeedPRO15 НТ-5221, в комплекті якого цілих 15 насадок!