Гардероб весна-літо 2017: 7 модних трендів

Гардероб весна-літо 2017: 7 модних трендів
17/03/2017 MIRTABLOG
Щороку дизайнери пропонують нам нові ідеї на прийдешній сезон. Сезон весна-літо 2017 присвячений класиці в новому ракурсі. Готуйтеся до гіпероб'єму, яскравим кольорам і асиметричних лініях.
 

Модні 80-ті

80-ті повернулися, і це вже точно. Головні особливості 80-х в образі цієї весни – об'ємні рукава і відповідний яскравий make-up. Не забудьте про численні драпірування, одяг із спандекса, а також не пошкодуйте в свій образ блискіток.

 

Принти

Якщо кидати виклик світу, то виключно в гарній сукні з квітковим принтом. У моді, як total look, так і окремі квіткові деталі у вигляді яскравих бутонів на весь крій.

 

Мереживо

У 2017 році, як і раніше залишаються в моді напівпрозорі мереживні сукні з великою кількістю рюш, воланів і оборкою.

 

Брючний костюм

Як ніколи будуть популярні жіночі костюми, причому здебільшого брючні. Ви сміливо можете вибрати, як класичний строгий костюм, так і костюм з широкими брюками вільного крою або яскравий, декорований вишивкою.

 

Драпірування

Плісировка і драпірування мерехтять в колекціях літнього сезону, і обійти стороною цю тенденцію не можна. Такі сукні з одного боку нагадують стягнутий парашут, а з іншого – наряд в грецькому стилі.

 

Розкішна вишивка

Авторська вишивка створює яскравий акцент, гармонійно доповнює образ нового сезону. Якщо ви вмієте вишивати, то використовуйте цей прийом і обновіть свої старі джинси. Вишивка на джинсах актуальна в 2017-му так само, як яскраві нашивки були популярні в 2016-му.

 

Геометрія і стильна смужка

Головний модний тренд цього року – це смужка і геометрія. Всі розлініяно в різнокольорову смужку, все рясніє яскравими фарбами, і привертає до себе увагу. Поряд з смужками ультрамодним трендом в одязі можна назвати ромби, квадрати, круги, трикутники і всі візерунки, які можна поєднати в незвичайну форму.