Пасхальні тренди 2017

Пасхальні тренди 2017
10/04/2017 MIRTABLOG

Довгоочікуване і всіма улюблене свято Пасха вже зовсім близько, і залишається небагато часу для того, щоб як слід підготуватися до його зустрічі. Потрібно встигнути зробити багато по дому, вибрати рецепт паски, спосіб фарбування яєць, оновити святковий текстиль і визначитися зі способом святкової сервіровки. Сподіваємося, нова добірка актуальних Великодних тенденцій Вам обов'язково стане у нагоді найближчим часом.

МІНІ-БУКЕТИ

Тема квітів ніколи не втратить своєї актуальності, до того ж, навесні так природно прикрашати будинок запашними букетами. Напередодні Великодня, рекомендуємо використовувати ароматні бутони в оформленні будинку і святкової сервіровки. А для більшої зручності до святкового столу підійдуть невеликі букетики, поміщені в витончені судини (келихи, фужери, міні-вази і креманки). У такому вигляді квіти стануть легкою і ненав'язливою прикрасою, яка не займе багато місця, а лише доповнить особливу Пасхальну атмосферу.


СВЯТКОВІ ГНІЗДА

Замість важких і великих страв при сервіруванні столу можна використовувати низькі плетені кошики, що нагадують справжні гнізда. Подібні гнізда підійдуть не тільки для подачі Пасхального кулича і фарбованих яєць, але в них також ви зможете розкласти солодощі, поставити кришталевий графин з напоєм, розмістити фірмове блюдо або просто використовувати в якості основи для квіткової композиції.


ЦЕНТРАЛЬНІ КОМПОЗИЦІЇ З КВІТАМИ

Не тільки святкові плетені гнізда знадобляться вам для прикрашання центру столу, але також, з цією метою можна використовувати скляні ковпаки і прозорі вази. Це особливо зручно, так як композиція буде виглядати акуратною і зібраною протягом усього святкового застілля. Добре, якщо декорація побудована за допомогою перших весняних квітів (не дуже ароматних, щоб не заглушати запах приготованих страв), і фруктів (лаймов, зелених яблук). На просторах всесвітньої павутини можна знайти безліч надихаючих прикладів центральних композицій до свята Пасхи, але в цьому році до їх оформлення варто підійти більш творчо, поєднуючи символіку свята з несподіваними елементами.


ВИСОКІ ТОРТИ З ПРИКРАСАМИ

Сучасні тенденції в декоруванні свят рекомендують створювати торти - декорації, якими не тільки порадують своїми смаковими якостями, але і подарують справжнє естетичне задоволення. Святкову Великодню сервіровку рекомендуємо доповнити чудо-тортиком невеликого діаметра (не більше 12-16 см), але обов'язково високим, оповитий світлим кремом і прикрашеним тематичними декораціями. Повірте, подібна прикраса викличе справжній захват не тільки серед дітей, але і всіх ваших гостей, які зможуть оцінити всю ретельність підготовки до свята, а також, ваш неабиякий смак.


АКТУАЛЬНИЙ ДЕКОР КРАШАНОК

Модною тенденцією, не перший сезон, є декорування за допомогою мідних і золотих відтінків, які використовують як в предметному дизайні, так і в тематичному декорі. Тому, рекомендуємо Великдень в нинішньому році відзначити стильно і вишукано, застосувавши в якості головної прикраси яйця (їстівні), пофарбовані за допомогою мерехтливих харчових барвників або акрилу (декоративні). В обох випадках, ефект вийде дивовижним, особливо, якщо фоном для золотистих або мідних відтінків послужить нейтральна ахроматична або природна спокійна гамма.