Сюрприз для коханого: домашнє пиво

Сюрприз для коханого: домашнє пиво
03/03/2017 MIRTABLOG

Якщо ви подаруєте любителю ящик пива, він вип'є його, і навіть не згадає, з якого приводу був вручений подарунок. А ось якщо подарувати пиво, яке ви зварили самі, при цьому враховуючи всі смакові побажання коханого — це набагато крутіше. Справжнє домашнє пиво – про що ще може мріяти чоловік?


Домашнє пивоваріння відкриває політ для творчості, дозволяючи найти і застосувати абсолютно нові рецепти. Наприклад, можна спробувати зварити справжнє англійське пиво на ячмінному солоді, або освоїти медово-російське, або сорт з додаванням прянощів, сухофруктів, вина, або хлібних кірок. Якщо це ваш перший досвід, радимо почати з більш легкого варіанту.


Для цього вам знадобиться:
солод ячмінний – 500 г;
вода – 3 л;
мед – 100 г;
дріжджі – 25 г;
хміль – 50 г;
сіль – 0,5 ч. л.


Приготування:
1. Ячмінний солод перемішайте з холодною водою і залиште на ніч в теплому місці. 
2. Вранці перелийте масу в чашу мультиварки Mirta MC-2215, додайте сіль, і увімкніть програму «Випічка». Як тільки коктейль закипить, натисніть кнопку «Вимкнути» і оберіть програму «Особистий кухар» на 2 години при температурі 95°С. 
3. Періодично відкривайте кришку мультиварки і перемішуйте. Через 2 години додайте хміль і готуйте ще 20 хвилин в тій же програмі. 
4. Після 2-х годин процідіть, дайте охолонути, додайте дріжджі і мед, і залиште годин на 8-9. 
5. Після цього процідіть пиво, розлийте по пляшках, закрийте кришками і поставте в холодне місце. Годин через 12 пиво буде готово.
Гарного вечора :)